Абітурієнту


Факультет МЕВ та ТБ — «Unbelievable seven»!
Як стати успішною людиною? Дізнайся разом з факультетом МЕВ та ТБ!

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу запрошує на навчання за освітніми програмами: «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна логістика і митна справа», «Туризм», «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», «Готельно-ресторанна справа», «Міжнародні відносини та регіональні студії», «Міжнародний бізнес», «Міжнародні фінанси», «Міжнародна електронна комерція», «Міжнародні відносини». Термін навчання — 4 роки. Зарахування на навчання до бакалаврату відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та з урахуванням середнього балу атестата.

Вступ 2019 на перший (бакалаврський) рівень

На базі підготовки бакалавра проводиться підготовка магістрів (термін навчання — 1 рік 4 місяці) за спеціальностями:

Зарахування до магістратури відбувається за результатами конкурсу, в якому враховуються результати навчання за попередні 4 роки, наукова робота студента, а також результати вступних екзаменів за фахом та з іноземної мови.

Підготовка фахівців здійснюється за державним замовленням або на контрактній основі за денною та заочною (дистанційною) формами навчання. На факультеті здійснюється також перепідготовка фахівців з вищою освітою (друга вища освіта) на контрактній основі за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, також є можливість отримання паралельної освіти.

На сайті розміщено інформацію про вартість навчання для громадян України та іноземних громадян, наявні відповіді на типові питання, що турбують абітурієнтів, виходячи з досвіду вступних кампаній, інформація про необхідні документи, а також інформація щодо результатів вступної кампанії попередніх років.

Інформацію про особливості вступу також можна отримати на сайті Центру довузівської освіти та на сайті для абітурієнтів Каразінського університету. Також на сайті можна ознайомитися з прикладами працевлаштування випускників факультету. Студентам з інших міст та іноземним студентам надаються місця у гуртожитку, інформація щодо гуртожитків розміщена на сайті Профкому студентів.

Контактна інформація

Яндекс.Метрика