Абітурієнту


Факультет МЕВ та ТБ — «Unbelievable seven»!
Як стати успішною людиною? Дізнайся разом з факультетом МЕВ та ТБ!

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу запрошує на навчання за освітніми програмами:

БАКАЛАВРАТ:

Термін навчання на бакалавраті — 4 роки.

Зарахування на навчання до бакалаврату відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з урахуванням середнього балу атестата.

ВСТУП 2021 на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

МАГІСТРАТУРА:

На базі підготовки бакалавра на факультеті проводиться підготовка магістрів (термін навчання — 1 рік 4 місяці) за освітніми програмами.

ВСТУП 2021 на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Зарахування до магістратури відбувається за результатами конкурсу, в якому враховуються результати вступних випробувань з іноземної мови та за фахом, а також результати навчання за попередні 4 роки.

Підготовка фахівців здійснюється за державним замовленням або на контрактній основі за денною та заочною (дистанційною) формами навчання. На факультеті здійснюється також перепідготовка фахівців з вищою освітою (друга вища освіта) на контрактній основі за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, також є можливість отримання паралельної освіти.

На сайті розміщено інформацію про вартість навчання для громадян України, наявні відповіді на типові питання, що турбують абітурієнтів, виходячи з досвіду вступних кампаній, інформація щодо вступу іноземних громадян, а також щодо результатів вступної кампанії попередніх років.

Інформацію про особливості вступу також можна отримати на сайті Центру довузівської освіти та на сайті для абітурієнтів Каразінського університету. Студентам з інших міст та іноземним студентам надаються місця у гуртожитку, інформація щодо гуртожитків розміщена на сайті Профкому студентів.

Контактна інформація

Яндекс.Метрика