Абітурієнту


Факультет МЕВ та ТБ — «Unbelievable seven»!
Як стати успішною людиною? Дізнайся разом з факультетом МЕВ та ТБ!

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу запрошує на навчання за освітніми програмами: «Міжнародні економічні відносини», «Туризм», «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», «Готельно-ресторанна справа», «Міжнародні відносини та регіональні студії», «Міжнародний бізнес». Термін навчання — 4 роки. Зарахування на навчання до бакалаврату відбувається за результатами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та з урахуванням середнього балу атестата.

На базі підготовки бакалавра проводиться підготовка магістрів за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» (термін навчання — 1,5 роки, кваліфікація — економіст-міжнародник, перекладач) або спеціальністю «Туризм» (термін навчання — 1,5 роки, кваліфікація — магістр з туризмознавства, туризмознавець, екскурсознавець).

Зарахування до магістратури відбувається за результатами конкурсу, в якому враховуються результати навчання за попередні 4 роки, наукова робота студента, а також результати вступних екзаменів за фахом та з іноземної мови.

Готельно-ресторанна справа

Міжнародний бізнес

Міжнародна інформація та міжнародні комунікації

Міжнародні економічні відносини

Міжнародні відносини та регіональні студії

Туризм

Підготовка кадрів здійснюється як за державним замовленням, так і на контрактній основі за денною та заочно формами навчання. На факультеті здійснюється також перепідготовка фахівців з вищою освітою (друга вища освіта) на контрактній основі за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, також є можливість отримання паралельної освіти. На сайті розміщено інформацію про вартість навчання для громадян України та іноземних громадян. На сайті наявні відповіді на типові питання, що турбують абітурієнтів, виходячи з досвіду вступних кампаній, інформація про необхідні документи, а також інформація щодо результатів вступної кампанії попередніх років. Інформацію про особливості вступу також можна отримати на сайті Центру довузівської освіти та на сайті для абітурієнтів Каразінського університету. Також на сайті можна ознайомитися з прикладами працевлаштування випускників факультету.

Студентам з інших міст та іноземним студентам надаються місця у гуртожитку, інформація щодо гуртожитків розміщена на сайті Профкому студентів, запитання можна поставити на форумі профкому студентів.

Яндекс.Метрика