Інформація для іноземних студентів


Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу запрошує іноземних громадян на навчання за освітніми програмами бакалаврату: «Міжнародні економічні відносини» та «Туризм». Термін навчання — 4 роки.

На базі підготовки бакалавра проводиться підготовка магістрів за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» або спеціальністю «Туризм» (термін навчання — 1,5 роки).

Навчання студентів здійснюється за денною та заочною формами навчання.

Факультет також планує прийом іноземних громадян на навчання за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» (після проходження акредитації). Фахівці за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» здатні організовувати процес обслуговування в готельних та ресторанних підприємствах та санаторно-курортних комплексах.

Документи, необхідні для вступу, http://www-center.univer.kharkov.ua/ru/education.php?edu=docum та вартість навчання для іноземних громадян http://www-center.univer.kharkov.ua/ru/education.php?edu=cost

Іноземним студентам надаються місця у гуртожитках. Умови поселення та перелік гуртожитків http://www-center.univer.kharkov.ua/ru/education.php?edu=hostel

На факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу навчаються студенти з понад 15 країн світу.

Яндекс.Метрика