Студенту


«Пам’ятка для студентів» щодо навчання в університеті

На факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу сьогодні навчається понад 1300 студентів за денною та заочною формами навчання, серед них близько 50 іноземних громадян.

Студенти факультету мають можливість займатися науково-дослідною роботою, беруть активну участь у наукових конференціях та публікують наукові праці, є призерами та переможцями конкурсів студентських наукових робіт і фахових олімпіад.

Студенти беруть активну участь у громадському житті факультету та університету. На факультеті активно діють органи студентського самоврядування: студентське самоврядування, Студентське профбюро факультету, Студентське наукове товариство, а також Рада аспірантів і докторантів. Інтереси студентів, що проживають у гуртожитку представляє Студентська рада студмістечка.

На факультеті існує безліч традицій, серед яких:

  • святкування Дня факультету;
  • святкування Міжнародного Дня туризму, де відбувається посвята першокурсників спеціальності «Туризм» у студенти-туристи: на базі спортивного комплексу в Сокольниках їм вручаються посвідчення туриста;
  • святкування Дня ООН з церемонією посвяти студентів спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у студенти-міжнародники, де закладається «Капсула Часу».

Також студенти факультету беруть участь у загальноуніверситетських заходах, таких як «AlmaMater», «Красуня університету», День студентського самоврядування, «Містер університет» та інші. Розкрити творчий потенціал студентам допомагає Культурний центр, на базі якого функціонує академічний хор, творчі гуртки.

Студенти є учасниками інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» та розважальних ігор КВК.

Спортивне студентське життя в університеті складається з трьох складових: заняття з фізичного виховання, відвідування спортивних секцій за власним бажанням (баскетбол, волейбол, бокс, кікбоксінг, теніс, настільний теніс, футбол, міні-футбол, легка атлетика, пауерліфтінг, фітнес, боротьба самбо, спортивне орієнтування, шахи) та спортивні заходи.

Окрім цього щорічно проводяться традиційна Спартакіада; спортивне свято першокурсників університету; змагання за Кубок ректора з міні-футболу; кубки студентського профкому з волейболу, баскетболу, бадмінтону, настільного тенісу та черлідингу; спортивні турніри факультетів.