Профбюро студентів


Профбюро студентів, аспірантів і докторантів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесуце студентська організація, в якій можна самореалізуватися, проявити свої таланти, знайти хороших друзів. Це місце, куди хочеться приходити знову і зновуділитися своїми ідеями і втілювати їх у життя. Члени профбюроактивні студенти, що володіють трьома основними якостями: прагненням, організованістю та відповідальністю.

Мета профбюро: об'єднання студентів факультету для захисту своїх соціально-економічних прав та інтересів, примноження моральних, культурних та наукових цінностей суспільства, спільного вирішення студентських проблем.

Молодь, що працює тут, відома своєю сумлінністю, старанністю, готовністю допомогти кожному студенту, це згуртований колектив.

Робота профбюро проводиться за такими напрямами діяльності:

 1. Комісія профбюро з соціально-економічних питань (надання матеріальної допомоги студентам, пільговий проїзд на громадському транспорті, заохочення за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету та факультету).
 2. Комісія профбюро зі спортивно-оздоровчої роботи (організація та проведення літнього та зимового відпочинку, проведення кубкових профкому з різних видів спорту).
 3. Комісія профбюро з організаційної та культурно-масової роботи (допомога в проведенні конкурсу «Міс Університет» і «Alma-Mater», допомога в проведенні дня факультету, посвяти в студенти-міжнародники).
 4. Комісія профбюро з житлово-побутових питань (організація побуту в гуртожитку, допомога в оформленні житлової субсидії).
 5. Комісія з прийому членів профбюро (щорічний прийом нових членів в профбюро, збір та обробка анкетних даних).

Склад профбюро факультету:

 • Каплуновська Наталія – голова профбюро факультету МЕВ та ТБ
 • Ізюм Анжела – заступник голови профбюро факультету ( 1 зміна )
 • Жировий Сергій – заступник голови профбюро факультету ( 2 зміна )
 • Афонічкіна Валерія – профорг 1 курсу
 • Горлевський Антон – профорг 2 курсу
 • Дрокіна Марія – профорг 3 курсу
 • Стаховська Валерія – профорг 4 курсу

Ми завжди раді бачити нові обличчя в нашому колективі. У нас ти отримаєш навички роботи в команді, навички ділового спілкування, зможеш творчо реалізувати себе.

Яндекс.Метрика