Профбюро студентів


Профбюро студентів, аспірантів і докторантів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу — це студентська організація, в якій можна самореалізуватися, проявити свої таланти, знайти хороших друзів. Це місце, куди хочеться приходити знову і знову — ділитися своїми ідеями і втілювати їх у життя. Члени профбюро — активні студенти, що володіють трьома основними якостями: прагненням, організованістю та відповідальністю.

Мета профбюро: об’єднання студентів факультету для захисту своїх соціально-економічних прав та інтересів, примноження моральних, культурних та наукових цінностей суспільства, спільного вирішення студентських проблем.

Молодь, що працює тут, відома своєю сумлінністю, старанністю, готовністю допомогти кожному студенту, це згуртований колектив.

Робота профбюро проводиться за такими напрямами діяльності:

 1. Комісія профбюро з соціально-економічних питань (надання матеріальної допомоги студентам, пільговий проїзд на громадському транспорті, заохочення за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету та факультету).
 2. Комісія профбюро зі спортивно-оздоровчої роботи (організація та проведення літнього та зимового відпочинку, проведення кубкових профкому з різних видів спорту).
 3. Комісія профбюро з організаційної та культурно-масової роботи (допомога в проведенні конкурсу «Міс Університет» і «Alma-Mater», допомога в проведенні дня факультету, посвяти в студенти-міжнародники).
 4. Комісія профбюро з житлово-побутових питань (організація побуту в гуртожитку, допомога в оформленні житлової субсидії).
 5. Комісія з прийому членів профбюро (щорічний прийом нових членів в профбюро, збір та обробка анкетних даних).

Склад профбюро факультету:

 • Папакіна Валерія – голова профбюро факультету МЕВ та ТБ
 • Андрієвська Дар’я – заступник голови профбюро факультету
 • Безклітний Максим – профорг 1 курсу
 • Мігунов Павло – профорг 2 курсу
 • Раїнчук Юлія – профорг 3 курсу
 • Леніна Валерія – профорг 4 курсу

Ми завжди раді бачити нові обличчя в нашому колективі. У нас ти отримаєш навички роботи в команді, навички ділового спілкування, зможеш творчо реалізувати себе.

Яндекс.Метрика