«ЄрміловЦентр»: сучасне мистецтво навколо нас


«ЄрміловЦентр» – перший і досі єдиний осередок сучасного мистецтва у Харкові, мультикультурний і поліфункціональний майданчик та комунікативна платформа для митців. Живопис, скульптура, фотографія, дизайн, література, театр, хореографія, кіно, музика – далеко не повний перелік напрямків, які він презентує.

Тут проводяться різноманітні мистецькі заходи і виставки – графіки і живопису, фоторобіт, плакатів, скульптур, інсталяцій. «ЄрміловЦентр» збирає однодумців на творчих зустрічах, конференціях і лекціях експертів з усього світу, дає привід для дискусій, ставлячи на обговорення актуальні питання сьогодення, їх відображення у мистецтві, тенденції сучасного арту й творчі експерименти. Приємне поєднується з корисним: тут проходять фестивалі, кінопокази, театральні вистави, концерти музичних гуртів і перформанси.

«ЄрміловЦентр» не лише популяризує сучасну культуру і мистецтво, а й презентує український арт-простір у світі, сприяє його інтеграції в глобальному вимірі. Він підтримує культурні ініціативи, демонструє виставкові проекти й інновації, та, крім того, відкриває цей дивовижний світ, сповнений краси, дітям: для маленьких відвідувачів проводяться творчі уікенди та майстер-класи, тож його діяльність цілком відповідає девізу університету «пізнавати, навчати, просвіщати».

Приходь до «ЄрміловЦентру» та стань ближчим до сучасного мистецтва! Каразінський запрошує.


Контакт.
Адреса: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, вхід з боку Клочківського узвозу