Про факультет


Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу готує фахівців за напрямами: «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародна логістика і митна справа», «Міжнародне право», «Туризм», «Міжнародна інформація та міжнародні коммунікації», «Готельно-ресторанна справа», «Міжнародні відносини та регіональні студії», «Міжнародний бізнес» та «Міжнародні фінанси».

Навчальний процес забезпечують понад двісті провідних фахівців, які вирізняються винятковим професіоналізмом та науковою компетентністю. Студенти мають можливість проходити практику у Верховній Раді України, Міністерстві закордонних справ України, посольствах різних країн, обласних державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування, банківських установах, туристичних операторах та агенціях, закладах готельно-ресторанного бізнесу тощо.

Факультет здійснює активну наукову діяльність, бере участь в інноваційних проектах. На факультеті видаються монографії, навчальні посібники, фахові наукові журнали, діє аспірантура, працює спеціалізована вчена рада з захисту дисертацій.

Студентська громада факультету представлена різноманітними студентськими організаціями. Кожен студент може реалізувати свій творчий та науковий потенціал, взяти участь у житті факультету, продукуючи оригінальні ідеї. Здобувши якісну освіту на нашому факультеті, випускники мають можливість одержати престижну роботу з перспективами кар’єрного зросту.

Запрошуємо абітурієнтів вступити на факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

Шановні колеги, запрошуємо до співпраці.

Яндекс.Метрика