30 вересня 2025 року
Міжнародна літня школа в межах проєкту Жан Моне Модуль
Команда проєкту була щиро вражена фінальними презентаціями та проєктними пітчами. Кожна команда представила цікаві та сталі рішення, що ґрунтувалися на командній роботі, креативності та справжньому прагненні змінювати світ.
Особливістю школи стали її учасники - більше 50 - з України, Гани та Латвії, які представляли різні університети:
До фіналу дійшли наступі студенти та вибороли цінні призи:
1 місце команда студентів: Юженко О., Лучинський І., Кучерук Р., Ansah C., Гриців А., Квич А., БасистаВ.
2 місце команда студентів: Бєлоброва А., Андрієнко С., Олійник М., Siriwardena T., Harshani M.
3 місце команда студентів: Іслямова А., Анісімова Я., Доценко М., Ситник Д., Mbua B. та команда: Брюховецька Є., Подубинська В., Григорчук О.
Щиро вітаємо всіх переможців і дякуємо кожному учаснику, хто проявив сміливість вийти із зони комфорту, допитливість у навчанні та пристрасть до сталих змін.
З фінальними пітчами можна ознайомитись у відео:
Проєкт реалізується на кафедрі готельно-ресторанного бізнесу та харчових технологій.