RSS FeedАнонси

13 травня 2024 року

Відкрита лекція Ірини Пересипкіної

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на відкриту лекцію Ірини Пересипкіної, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки.

10 травня 2024 року

Відкрита лекція Олени Файєр

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на відкриту лекцію Олени Файєр, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки.

5 травня 2024 року

Еразмус+ для студентів в Педагогічному університеті Карлсруе (Німеччина)

Запрошуємо студентів факультету МЕВ та ТБ взяти участь у конкурсі за програмою академічної мобільності Еразмус+ для навчання в Педагогічному університеті Карлсруе (Німеччина) протягом осіннього семестру 2024–2025 навчального року.

30 квітня 2024 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

На факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу буде проведено конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і cпеціальностей за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».

26 квітня 2024 року

Відкрита лекція Катерини Макарчук

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на відкриту лекцію доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Катерини Макарчук.

26 квітня 2024 року

Відкрита лекція Михайла Сідорова

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на відкриту лекцію Михайла Сідорова, доцента кафедри туристичного бізнесу та країнознавства.

17 квітня 2024 року

Зустріч з радником Постійного представництва України при ООН

17 квітня відбудеться зустріч з фахівцем, який представляє Україну на міжнародній арені.

13 квітня 2024 року

ІТ-Горизонти–2024


Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу запускає проєкт «ІТ-Горизонти–2024». Це серія онлайн-лекцій, призначених розширити розуміння сучасного світу інформаційних технологій.

5 квітня 2024 року

Відкрита лекція Аліни Шолом

Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати відкриту лекцію Аліни Шолом, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура.

4 квітня 2024 року

Стипендіальна програма проєкту «Ukraine digital: ensuring academic success in times of crisis»: запрошуємо до участі

У рамках нового виграного гранту програми «Ukrainedigital: ensuring academic success in times of crisis» (2024), що реалізується спільно з німецькими партнерами Південновестфальського університету прикладних наук (Німеччина) та професором Евальдом Міттельштадтом, проводитимуться англомовні дистанційні курси, розроблені викладачами Каразінського університету.