Профбюро студентів факультету


Профбюро студентів, аспірантів і докторантів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу — це студентська організація, в якій можна самореалізуватися ы проявити свої таланти. Члени профбюро — активні студенти, що володіють трьома основними якостями: прагненням, організованістю та відповідальністю.

Мета профбюро: об’єднання студентів факультету для захисту своїх соціально-економічних прав та інтересів, примноження моральних, культурних та наукових цінностей суспільства, спільного вирішення студентських проблем.

Робота профбюро проводиться за такими напрямами діяльності:

 1. Комісія профбюро з соціально-економічних питань (надання матеріальної допомоги студентам, пільговий проїзд на громадському транспорті, заохочення за успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету та факультету).
 2. Комісія профбюро зі спортивно-оздоровчої роботи (організація та проведення літнього та зимового відпочинку, проведення кубкових профкому з різних видів спорту).
 3. Комісія профбюро з організаційної та культурно-масової роботи (допомога в проведенні конкурсу «Міс Університет» і «Alma-Mater», допомога в проведенні дня факультету, посвяти в студенти-міжнародники).
 4. Комісія профбюро з житлово-побутових питань (організація побуту в гуртожитку, допомога в оформленні житлової субсидії).
 5. Комісія з прийому членів профбюро (щорічний прийом нових членів в профбюро, збір та обробка анкетних даних).

Профбюро допомагає матеріальною допомогою постраждалим студентам, зокрема і від коронавірусної інфекції (covid-19).

Склад профбюро факультету:

 • Довбня Юліана – голова профбюро факультету МЕВ та ТБ;
 • Окара Дар’я – заступник голови профбюро факультету;
 • Окара Дар’я – профорг 1 курсу;
 • Слободенюк Дмитро – профорг 2 курсу;
 • Мартишко Ігор – профорг 3 курсу;
 • Прудкий Дмитро –профорг 4 курсу;
 • Туймухін Олексій – профорг 5 курсу;