13 листопада 2025 року
13 листопада 2025 року керівництво НІІ «Каразінський інститут міжнародних відносин та туристичного бізнесу» та представники кафедри міжнародних відносин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна взяли активну участь у другому дні Форуму якості освіти, долучившись до дискусій та обміну практиками.
Другий день Форуму був присвячений обговоренню ключових викликів та інструментів забезпечення якості вищої освіти. Учасники занурилися в теми академічної мобільності, стандартів вищої освіти нового покоління, ролі студентського самоврядування у внутрішніх змінах університету.
Окремий акцент — на трансдисциплінарних підходах та розвитку міжнародної співпраці як важливих умов підвищення якості сучасної освіти.



Університет у соціальних мережах: