21 лютого 2025 року
21 лютого міжнародна спільнота відзначає International Tourist Guide Day. З нагоди цього свята 18 лютого відбулася онлайн-зустріч «Вайб театралізованих екскурсій» студентів спеціальності «Туризм і рекреація» кафедри світової політики, дипломатії та туристичного бізнесу з відомим екскурсоводом паном Ярком.
Ярослав Адамчук – автор нічних і тематичних екскурсій Чернівцями та Буковиною, розробник театралізованих і костюмованих екскурсій, приватний підприємець,член Гільдії гідів, лавреат муніципальної премії Антона Кохановського.
На зустрічі обговорювалися секрети професійної майстерності екскурсовода, шляхи і засоби співпраці в екскурсійній діяльності, складності дотримання таймінгу та підготовки екскурсантів до погодних умов, особливості надання екскурсійних послуг в умовах російсько-української війни. Пан Ярослав поділився досвідом проведення благодійних екскурсій.
Усі охочі змогли задати питання гостю. Найактивніші змогли отримати призи – мерч Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Також розігрувався безкоштовний сертифікат на відвідування авторської екскурсії пана Ярка.
Висловлюємо вдячність усім учасникам за активне обговорення та обмін думками у форматі теплої та продуктивної зустрічі!