RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 371

20 вересня 2023 року

Вебінари з бізнес-аналітики: №1 блокчейн-технології з Георгієм Ревякіним

Кафедра міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи в межах реалізації бакалаврської програми «Міжнародна електронна комерція» проведе серію вебінарів в сфері бізнес-аналітики: 5 тем, 5 експертів, 5 вебінарів.

Провідні бізнес-аналітики – Георгій Ревякін, Оксана Шиян, Андрій Данько, Олександр Глущенко, Олексій Юрченко – ділитимуться досвідом на актуальні теми. Разом з ними розберемо теми обігу криптовалют, програмного забезпечення з бізнес-аналітики, принципи роботи маркетплейсів та багато чого іншого.

20 вересня о 13:40 у Zoom відбудеться перший вебінар «Блокчейн-технології та потенційні бізнес-ідеї, які стоять за ними».

Спікер: Георгій Ревякін, експерт у бізнес-аналізі та управлінні продуктами з 8-річним досвідом роботи у FinTech та RegTech стартапах, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, викладає бізнес-аналіз та аналіз даних та постійно підвищує кваліфікацію (сертифікати CBAP, SAFe SA, і PSM I).

Модератор: Світлана Страпчук – кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи.

Впрововж осіннього семестру відбудуться ще чотири вебінари. Детальніше про заходи та посилання на Zoom-конференції – у телеграм-каналі.