Модуль Жана Моне «Зовнішня політика Європейського Союзу» 2019-2020 н.р.


Розклад проєкту на 2019-2020 н.р.


МАТЕРІАЛИ ЗАНЯТЬ


ПОДІЇ В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

20 червня 2020 року

Відкрите заняття декана факультету, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Непоширення та контроль за експортом зброї».


18, 19 червня 2020 року

Відкриті заняття заступника декана з наукової роботи факультету МЕВ та ТБ, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Олени Доценко на тему: «Непоширення та контроль за експортом зброї».


13 червня 2020 року

Відкрите заняття декана факультету, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Непоширення та контроль за експортом зброї».


8, 9 червня 2020 року

Відкриті заняття заступника декана з наукової роботи факультету МЕВ та ТБ, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Олени Доценко на тему: «Зовнішня політика сусідства Європейського Союзу».


1 червня 2020 року

Відкрите заняття декана факультету, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Проблеми поза реальною зовнішньою політикою. Охорона здоров’я, демографія».


27 травня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Боротьба з тероризмом».


21 травня 2020 року

Відкрите заняття запрошеного професора проекту Хосе Густаво Прієто Муньоза, доктора філософії, докторанта-дослідника факультету права в Турінському університеті, м. Турін, Італія, на тему: «Зовнішня політика Європейського Союзу та Латинська Америка». Заняття проводилося англійською мовою із забезпеченням перекладу.


19, 20 травня 2020 року

Відкриті заняття запрошеного професора проекту Арндта Кюннекке, доктора філософії, професора факультету публічного права та політики Федерального університету прикладних наук для публічного управління, м. Брюль, Німеччина, на тему: «Спільна політика безпеки та оборони». Заняття проводилися англійською мовою із забезпеченням перекладу.


18 травня 2020 року

Відкриті заняття декана факультету, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Проблеми поза реальною зовнішньою політикою. Охорона здоров’я, демографія» та завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Боротьба з тероризмом».


15 травня 2020 року

Відкрите заняття запрошеного професора проекту Арндта Кюннекке, доктора філософії, професора факультету публічного права та політики Федерального університету прикладних наук для публічного управління, м. Брюль, Німеччина, на тему: «Спільна політика безпеки та оборони». Заняття проводилося англійською мовою із забезпеченням перекладу.


12, 13, 14 травня 2020 року

Відкриті заняття запрошеного професора проекту Арндта Кюннекке, доктора філософії, професора факультету публічного права та політики Федерального університету прикладних наук для публічного управління, м. Брюль, Німеччина, на тему: «Спільна зовнішня політика та політика безпеки». Заняття проводилися англійською мовою із забезпеченням перекладу.


8 травня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Європейський Союз та багатосторонні організації».


7 травня 2020 року

Відкрите заняття декана факультету, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Зовнішня економічна політика Європейського Союзу: український акцент».

4, 5, 6 травня 2020 року


Відкриті заняття запрошеного професора Федеріки Крістані, доктора філософії, докторанта-дослідника Веронського університету, м. Верона, Італія, на тему: «Політика Європейського Союзу у сфері енергетики». Заняття проводились англійською мовою із забезпеченням перекладу.


30 квітня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Розширення Європейського Союзу».

Вебінар щодо викладання курсів, пов’язаних з Європейським Союзом для викладачів кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки, що проводився запрошеним професором проекту Хосе Густаво Прієто Муньозом, доктором філософії, докторантом-дослідником факультету права в Турінському університеті, м. Турін, Італія. Проф. Густаво Муньоз звернув увагу викладачів на методологію викладання та засоби підвищення зацікавленості студентів у навчанні на практичному занятті на прикладі вивчення теми: «Зовнішня політика Європейського Союзу та Латинська Америка». Вебінар проводився англійською мовою із забезпеченням перекладу.


28, 29 квітня 2020 року

Відкриті заняття запрошеного професора проекту Хосе Густаво Прієто Муньоза, доктора філософії, докторанта-дослідника факультету права в Турінському університеті, м. Турін, Італія, на теми: «Зовнішня політика Європейського Союзу та Латинська Америка» і «Система зовнішньої політики Європейського Союзу: прийняття рішень». Заняття проводилися англійською мовою із забезпеченням перекладу.


27 квітня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Розширення Європейського Союзу».


24 квітня 2020 року

Відкриті заняття запрошеного професора проекту Хосе Густаво Прієто Муньоза, доктора філософії, докторанта-дослідника факультету права в Турінському університеті, м. Турін, Італія, на теми: «Європейський Союз та багатосторонні організації». Заняття проводилися англійською мовою із забезпеченням перекладу.


23 квітня 2020 року

Відкрите заняття запрошеного професора Федеріки Крістані, доктора філософії, докторанта-дослідника Веронського університету, м. Верона, Італія, на тему: «Політика Європейського Союзу у сфері торгівлі». Заняття проводилось англійською мовою із забезпеченням перекладу.


21, 22 квітня 2020 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Аліни Червяцової на тему: «Система зовнішньої політики Європейського Союзу: прийняття рішень» та запрошеного професора Федеріки Крістані, доктора філософії, докторанта-дослідника Веронського університету, м. Верона, Італія, на тему: «Політика Європейського Союзу у сфері торгівлі». Заняття проводилося англійською мовою із забезпеченням перекладу.


20 квітня 2020 року

Вебінар щодо викладання курсів, пов’язаних з Європейським Союзом для викладачів кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки, що проводився запрошеним професором проекту, доктором філософії, професором факультету арктичного права Лапландського університету, м. Рованіємі, Фінляндія, Штефаном Кірхнером. Професор звернув увагу викладачів на методологію викладання та засоби підвищення зацікавленості студентів у навчанні на лекційному занятті на прикладі вивчення теми: «Екологічна політика Європейського Союзу». Вебінар проводився англійською мовою із забезпеченням перекладу.


17 квітня 2020 року

Відкрите заняття заступника декана з наукової роботи факультету МЕВ та ТБ, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Олени Доценко на тему: «Екологічна політика Європейського Союзу».


16 квітня 2020 року

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні напрями зовнішньої політики Європейського Союзу». Конференція відбулася в онлайн форматі, англійською та українською мовами, у роботі ї взяли участь науковці, практики, викладачі та студенти з України та інших країн, зацікавлені в дослідженні питань проблем і перспектив зовнішньої політики Європейського Союзу. Запрошений професор проекту Штефан Кірхнер виступив з доповіддю на тему: «Environmental protection and artic research as considerations for the European Union`s space policy», запрошений проофесор проекту Густаво Прієто звернув увагу учасників відносно питань захисту критичних активів («The protection of critical assets: a new era for investment screening»), запрошений професор проекту Федеріка Крістані виступила з темою доповіді: «(Re)shaping EU foreign investment policies during the coronavirus crisis? An introductory reflection». Виступи англійською мовою забезпечувалися перекладом українською. За результатами роботи конференції було видано збірку матеріалів конференції.


14, 15 квітня 2020 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Аліни Червяцової на тему: «Права людини, демократія та верховенство права».


13 квітня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Європейський Союз та Україна».


10 квітня 2020 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Аліни Червяцової на тему: «Права людини, демократія та верховенство права» та заступника декана з наукової роботи факультету МЕВ та ТБ, доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Олени Доценко на тему: «Екологічна політика Європейського Союзу».


9 квітня 2020 року

Відкрите заняття завідувача кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Людмили Новікової на тему: «Європейський Союз та Україна».


2, 3 березня 2020 року

Відкриті заняття запрошеного професора проекту Штефана Кірхнера, доктора філософії, професора факультету арктичного права Лапландського університету, м. Рованіємі, Фінляндія, на теми: «Право та зовнішня політика Європейського Союзу відносно світового океану та Арктики» та «Екологічна політика Європейського Союзу». Заняття проводилися англійською мовою із забезпеченням перекладу.


25 лютого 2020 року

Відкрите заняття доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Зовнішня економічна політика Європейського Союзу: український акцент».


19 грудня 2019 року

Відкрите заняття доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Конкуренція з провідними державами: США, Росія, Китай».


18 грудня 2019 року

Відкрите заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на тему: «Зовнішня політика Європейського Союзу та національна зовнішня політика».


16 грудня 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на тему: «Зовнішня політика Європейського Союзу та національна зовнішня політика».


12 грудня 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на тему: «Зовнішня політика Європейського Союзу: основні поняття та суб’єкти».


10 грудня 2019 року

II науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у ХХІ столітті», у роботі якого взяли участь науковці, викладачі, практики та студенти, які презентували свої доповіді українською та англійською мовами, що присвячені викликам, які постали перед Європейською дипломатією в ХХІ столітті. Так, координатор проекту Аліна Червяцова, виступила з доповіддю на тему: «European Diplomacy: Response to the Conflict in Ukraine»; керівник робочої групи проекту Людмила Новікова акцентувала на проблемах цифрофої дипломатії як інструменту протидії тероризму; члени робочої групи проекту Олена Доценко та Валерій Рєзніков залучили учасників до наукової дискусії з питань досягнень України в рамках ініціативи ЄС Східне партнерство та економічної дипломатії на прикладі Північного Потоку-2, презентувавши доповіді, підготовлені разом із студентами факультету. За результатами роботи круглого столу було видано збірник тез наукових доповідей.


4, 5 грудня 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Рєзнікова на тему: «Конкуренція з провідними державами: США, Росія, Китай».


2 грудня 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на теми: «Зовнішня політика Європейського Союзу: основні поняття та суб’єкти» та «Природа зовнішньої політики Європейського Союзу».


2 грудня 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на теми: «Зовнішня політика Європейського Союзу: основні поняття та суб’єкти» та «Природа зовнішньої політики Європейського Союзу».


19 листопада 2019 року

Відкриті заняття доцента кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Тетяни Анакіної на тему: «Європейська інтеграція та зовнішня політика: історичний огляд».


13 листопада 2019 року

Презентація проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС» (презентація).