Довузівська підготовка


З 1995 року в університеті існує Центр довузівської освіти, у складі якого зараз працюють підготовчі курси, Школа дистанційного навчання з філіями в районних центрах Харківської та інших областей України та Малий каразінський університет.

Підготовчі курси та Школа дистанційного навчання забезпечують якісну підготовку за всіма предметами незалежного оцінювання знань, психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету. Щорічно на підготовчих курсах навчаються понад 1000 осіб за денною (по суботах та неділях), вечірньою та заочною формами.

Малий каразінський університет запрошує учнів усіх класів до занять за різноманітними науковими напрямами за авторськими методиками. Його слухачі успішно беруть участь в олімпіадах і конкурсах різних рівнів. Щорічно у рамках Днів науки в Україні відбувається підсумкова конференція Малого каразінського університету, де молоді науковці демонструють свою дослідницьку роботу.

Зусилля Центру спрямовані не тільки на підготовку школярів до вступу в університет, але й на пропаганду освіти взагалі, популяризацію досягнень науки, розвиток творчого потенціалу молоді й підвищення її освітнього рівня, пошук та підтримку обдарованих дітей і сприяння їх подальшому навчанню.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Центру довузівської освіти.

Яндекс.Метрика