Студентська рада факультету


Студентське самоврядування факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу – це команда активної молоді факультету, діяльність якої спрямована на допомогу, безпосередню комунікацію (так звана IRTB Community) та розвиток soft skills студентів.

Студентська рада факультету має два відділи роботи:

 • Public Relations (PR) відділ: створення та управління репутацією факультету, формуванням довіри та підтриманням корпоративного іміджу. Основне завдання – всебічний розвиток та просування соціальних мереж задля ознайомлення студентів факультету з чинною повісткою та інформування абітурієнтів з метою подальшого залучення на факультет.
 • Project Management (PM) відділ – реалізовує різні проєкти, які будуть розвивати студентів не тільки на факультетському рівні, а й на університетському та громадському рівнях.

Проєкти:

 • IRTB Faces − онлайн-проєкт про людей, про їх неймовірний досвід, подробиці життя, світогляд та внутрішній світ.
 • IRTB Expert − онлайн-проєкт студентської ради, експертні погляди запрошених гостей на актуальні події сучасності та професійні дискусії та дебати.
 • IRTB Management – проєкт, що надає змогу студенту набути бажаних для кожного сучасного роботодавця soft-skills.
 • Talkvent – проєкт, спрямований на підвищення знань та навичок студентів МЕВ та ТБ у сфері ораторського мистецтва та неформальної освіти для міжнародників;
 • The art of hospitality – проєкт, який має на меті більш глибоке ознайомлення студентів з індустрією готельно-ресторанних послуг та туризму. Головними складовими є зустрічі з фахівцями у відповідних галузях, які можуть дати лекції студентам, розповісти більше про різні сторони готельно-ресторанного бізнесу, поділитися своїми успіхами і труднощами.
 • Diplomatic Community 4.0 – спільний проєкт разом з Платформою Публічної Дипломатії, головними складовими є зустрічі з фахівцями у сфері дипломатичних відносин різних спрямувань. Метою є допомога першокурсникам віднайти свою сферу та зрозуміти, у якому напрямку рухатись далі.

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ НАВЧАЛЬНОЇ РАДИ


Голова студентської ради факультету

Ангеліс Анна Олександрівна,
студентка 4 курсу, «Міжнародні відносини та регіональні студії»

Обов‘язки:
 • керування та координація діяльності студради факультету, основних напрямів її роботи;
 • поширення діяльності студради у рамках факультету та університету.
Контакти:
Телефон: +38 (050) 948-40-69
E-mail: annaangelis0308@gmail.com

Заступник голови студентської ради факультету

Любенко Марія Юріївна,
студентка 2 курсу, «Туризм»

Обов‘язки:
 • керування та координація діяльності студради факультету, основних напрямів її роботи та розділів за узгодженням голови студради факультету.
Контакти:
Телефон: +38 (095) 427-41-57
E-mail: marrielyubenko@gmail.com

Секретар студентської ради факультету

Еюбов Майли Нураддін огли,
студент 3 курсу, «Міжнародні відносини та регіональні студії»

Обов’язки:
 • керування та координація діяльності студради факультету, основних напрямів її роботи та розділів за узгодженням голови студради факультету;
 • робота з документами студради факультету.
Контакти:
Телефон: +38 (095) 494-36-32
E-mail: uni.eiubov@gmail.com

Соціальні мережі студентської навчальної ради:

Instagram Facebook YouTube Telegram