• Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1937

27 вересня 2016 року

Студентка факультету МЕВ та ТБ Юлія Ємельяненко — переможниця турніру з настільного тенісу серед першокурсників Каразінського університету

Студентка факультету МЕВ та ТБ Юлія Ємельяненко — переможниця  турніру  з настільного тенісу серед першокурсників Каразінського університету

22 вересня 2016 року в спортивному залі Північного корпусу відбулися університетські змагання з настільного тенісу серед студентів перших курсів.

Перемогу серед дівчат святкувала студентка групи УМІ-12 Юлія Ємельяненко, друге місце посіла Маргарита Салтановська (факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем), третє місце — у Ілони Лозової (факультет геології, географії, рекреації і туризму).

Серед юнаків перемогу здобув Володимир Попов (студент економічного факультету), друге місце посів студент фізико-технічного факультету Антон Катруха, третє місце — Денис Воскобойников (факультет комп'ютерних наук).

Вітаємо переможців та призерів університетської першості, бажаємо успіхів та нових досягнень!