RSS FeedАнонси

31 серпня 2017 року

Розклад консультацій та вступних випробувань

Розклад консультацій та вступних випробувань для вступу на навчання до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для здобуття ступенів «Бакалавр», «Магістр», що проходитимуть у рамках вступної кампанії 2017 року, оприлюднено на сайті «Абітурієнт Каразінського».

12 серпня 2017 року

«Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»: запрошуємо до магістратури

Каразінський університет запрошує на навчання за освітньо-професійною програмою «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» за двома спеціалізаціями «Міжнародні комунікації» та «Міжнародна інформаційна безпека» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

1 серпня 2017 року

До уваги абітурієнтів! Нова освітня програма «Міжнародна логістика та митна справа»

Шановні абітурієнти! Запрошуємо до вступу на 1 курс на навчання за освітньою програмою «Міжнародна логістика та митна справа». У вас є можливість стати студентом Каразінського університету, долучитися до родини факультету міжнародних економічних відносини та туристичного бізнесу.

1 серпня 2017 року

До уваги абітурієнтів! Вперше в Україні: освітня програма «Міжнародні фінанси»

Каразінський університет – перший серед українських вишів, що оголошує набір на навчання за освітньою програмою «Міжнародні фінанси». «Якщо хочеш бути багатим, будь фінансово грамотним», – зазначав Роберт Кійосакі, тож скористайся можливістю першим в нашій країні отримати диплом бакалавра з міжнародних фінансів.

31 липня 2017 року

До уваги абітурієнтів! Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» (перший курс)

Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна оголошено прийом на навчання за освітньої програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», яка є спеціалізацією спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» галузі знаь 29 «Міжнародні відносини».

26 липня 2017 року

Як стати студентом Каразінського?

Для подання заяви абітурієнт обирає вищий навчальний заклад, освітню програму та встановлює пріоритетність заяви

12 липня 2017 року

EU Study Days in Ukraine: запрошуємо до участі

Освітній проект «EU Study Days in Ukraine» від Представництва Європейського Союзу в Україні запрошує студентів взяти участь у 21-й сесії Єврошколи.

7 липня 2017 року

Отримання дипломів

До уваги випускників факультету!

7 липня 2017 року

Вступна кампанія–2017: стартує прийом документів

12 липня 2017 року стартує вступна кампанія–2017.

29 червня 2017 року

Методичний семінар «Уніфікований підхід до організації та проведення студентських наукових досліджень»

29 червня відбудеться методичний семінар «Уніфікований підхід до організації та проведення студентських наукових досліджень».Яндекс.Метрика