RSS FeedАнонси

10 грудня 2019 року

Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті»

10 грудня 2019 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна в межах реалізації проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури ЄС відбудеться ІІ Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті».

20 листопада 2019 року

До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу оголошує додатковий набір студентів на магістерські програми за спеціальностями: 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (освітні програми: «Міжнародні відносини та регіональні студії: європеїстика», «Міжнародні відносини та регіональні студії: сходознавство», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародна інформаційна безпека», «Міжнародні комунікації»), 292 Міжнародні економічні відносини (освітні програми: «Міжнародні економічні відносини, «Міжнародний бізнес», «Міжнародна та європейська економічна інтеграція») за денною та заочною формами навчання, контракт.

13 листопада 2019 року

Презентація освітнього модуля Жана Монне «Зовнішня політика Європейського Союзу»

13 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться презентація освітнього модуля Жана Монне програми Erasmus+ «Зовнішня політика Європейського Союзу» (“The Foreign Policy of the European Union 600222-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE).

12 листопада 2019 року

Презентація компанії “UTA”

12 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться презентація компанії «UTA».

10 листопада 2019 року

День відкритих дверей: університет запрошує

10 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

8 листопада 2019 року

Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Азера Худієва

8 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Азера Худієва на тему «Роль Азербайджану в забезпеченні регіональної безпеки та співробітництва країн Чорноморського та Каспійського басейнів у межах проєкту „Один пояс, один шлях“».

7 листопада 2019 року

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті»

7 листопада 2019 року в Каразінському університеті відубедться Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті».

31 жовтня 2019 року

Презентація освітнього модуля Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах Industry 4.0»

31 жовтня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться презентація освітнього модуля Жана Моне програми Erasmus+ «Європейська інтеграція України в умовах Industry 4.0».

24 жовтня 2019 року

Зустріч з головою Департаменту розвитку бізнесу в Європі, Латинській Америці, країнах Центральної Європи Оаною Лелку

24 жовтня 2019 року за участі кафедри туристичного бізнесу та країнознавства відбудеться зустріч з головою Департаменту розвитку бізнесу в Європі, Латинській Америці, країнах Центральної Європи, представником Університету прикладних наук м. Бремен Оаною Лелку.

23 жовтня 2019 року

Лекція від бізнес-тренера з продажів та соціальної комунікації компанії Zepter International

23 жовтня 2019 року на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу відбудеться лекція від бізнес-тренера з продажів та соціальної комунікації компанії Zepter International Олександра Пшеничного.Яндекс.Метрика