RSS FeedАнонси

31 липня 2018 року

До уваги абітурієнтів! Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» (перший курс)

Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна оголошено прийом на навчання за освітньої програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», яка є спеціалізацією спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

25 червня 2018 року

До уваги абітурієнтів та школярів! Екскурсії «Відкрий для себе Каразінський»

Каразінський університет запрошує учнів 5–11 класів відвідати екскурсії в рамках проекту «Відкрий для себе Каразінський».

4 лютого 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 лютого 2018 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

25 січня 2018 року

Стань актором Студентського театру Каразінського університету

Відчуваєш жагу до великого та прекрасного? Прагнеш ділитися емоціями та дарувати натхнення? Студентський театр Каразінського університету саме для тебе!

13 січня 2018 року

Обрання представників для участі у виборах ректора з числа студентів факультету

Шановні студенти! 13 січня відбудеться обрання представників із числа студентів для участі у виборах ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

23 грудня 2017 року

Ніч історії Харкова: університет запрошує

У ніч з 23 на 24 грудня 2017 року в Харківській обласній філармонії відбудеться «Ніч історії Харкова», соорганізатором заходу є Каразінський університет.

21 грудня 2017 року

Науково-практичний круглий стіл «Сучасна дипломатія: теорія та практика»

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Сучасна дипломатія: теорія та практика», який відбудеться 21 грудня 2017 року на кафедрі міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

20 грудня 2017 року

Лекція професора Михайла Георгійовича Станчева

20 грудня 2017 року у Каразінському університеті за ініціативи факультету МЕВ та ТБ, зокрема кафедри туристичного бізнесу та країнознавства, відбудеться лекція професора кафедри нової та новітньої історії історичного факультету Михайла Георгійовича Станчева.

14 грудня 2017 року

Зустріч з Генеральним консулом Посольства США в Україні Кімом Макдональдом

14 грудня 2017 року у Каразінському університеті відбудеться зустріч з Генеральним консулом Посольства США в Україні Кімом Макдональдом.

14 грудня 2017 року

Запрошуємо взяти участь у English Speaking Club

Студентське наукове товариство МЕВ та ТБ та громадська організація «Освічена ініціатива» запрошують взяти участь у English Speaking Club.Яндекс.Метрика