RSS FeedАнонси

20 грудня 2019 року

Тренінг «Практика фондів регіонального розвитку ЄС та процес підприємницького відкриття у стратегіях смарт-спеціалізації»

19–20 грудня 2019 року в Каразінському університеті в межах модуля Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0» (611674-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE), який реалізується на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, пройде тренінг «Практика фондів регіонального розвитку ЄС та процес підприємницького відкриття у стратегіях смарт-спеціалізації» (“The practice of the EU regional development funds and entrepreneurial discovery process in the Smart Specialisation Strategies”).

10 грудня 2019 року

Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті»

10 грудня 2019 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна в межах реалізації проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури ЄС відбудеться ІІ Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті».

6 грудня 2019 року

Науково-практичний круглий стіл молодих вчених «Зовнішня політика і дипломатія держави в умовах трансформації міжнародних відносин»

6 грудня 2019 року з нагоди Дня працівника дипломатичної служби України в Каразінському університеті за ініціативи кафедри туристичного бізнесу та країнознавства факультету МЕВ та ТБ відбудеться науково-практичний круглий стіл молодих вчених «Зовнішня політика і дипломатія держави в умовах трансформації міжнародних відносин».

3 грудня 2019 року

Звітно-виборчі збори профспілкової організації факультету МЕВ та ТБ

3 грудня 2019 року відбудуться звітно-виборчі збори профспілкової організації факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

22 листопада 2019 року

Науково-методичний семінар для викладачів, аспірантів та студентів «Про атестацію здобувачів наукових ступенів доктора та кандидата наук (phD) з 1.01.2020 у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна»

22 листопада 2019 року на факультеті МЕВ та ТБ відбудеться науково-методичний семінар «Про атестацію здобувачів наукових ступенів доктора та кандидата наук (phD) з 1.01.2020 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна».

20 листопада 2019 року

До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу оголошує додатковий набір студентів на магістерські програми за спеціальностями: 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (освітні програми: «Міжнародні відносини та регіональні студії: європеїстика», «Міжнародні відносини та регіональні студії: сходознавство», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародна інформаційна безпека», «Міжнародні комунікації»), 292 Міжнародні економічні відносини (освітні програми: «Міжнародні економічні відносини, «Міжнародний бізнес», «Міжнародна та європейська економічна інтеграція») за денною та заочною формами навчання, контракт.

13 листопада 2019 року

Презентація освітнього модуля Жана Монне «Зовнішня політика Європейського Союзу»

13 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться презентація освітнього модуля Жана Монне програми Erasmus+ «Зовнішня політика Європейського Союзу» (“The Foreign Policy of the European Union 600222-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE).

12 листопада 2019 року

Презентація компанії “UTA”

12 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться презентація компанії «UTA».

10 листопада 2019 року

День відкритих дверей: університет запрошує

10 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

8 листопада 2019 року

Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Азера Худієва

8 листопада 2019 року в Каразінському університеті відбудеться лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Азербайджанської Республіки в Україні Азера Худієва на тему «Роль Азербайджану в забезпеченні регіональної безпеки та співробітництва країн Чорноморського та Каспійського басейнів у межах проєкту „Один пояс, один шлях“».Яндекс.Метрика