RSS FeedАнонси

31 липня 2018 року

До уваги абітурієнтів! Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» (перший курс)

Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна оголошено прийом на навчання за освітньої програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», яка є спеціалізацією спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

25 червня 2018 року

«Відкрий для себе Каразінський»: екскурсії для школярів

Каразінський університет запрошує учнів 5–11 класів відвідати екскурсії в рамках проекту «Відкрий для себе Каразінський».

21 грудня 2017 року

Науково-практичний круглий стіл «Сучасна дипломатія: теорія та практика»

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичного круглого столу «Сучасна дипломатія: теорія та практика», який відбудеться 21 грудня 2017 року на кафедрі міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

30 листопада 2017 року

Ярмарок вакансій

30 листопада 2017 року в Каразінському університеті відбудеться ХІІІ Ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, запропонувати своє резюме та записатися на співбесіду.

24 листопада 2017 року

Наукова конференція-презентація «Проблеми дослідження і охорони культурно-історичної спадщини України. Підсумки польових досліджень 2017 року»

24 листопада 2017 року у Каразінському університеті відбудеться наукова конференція-презентація «Проблеми дослідження і охорони культурно-історичної спадщини України. Підсумки польових досліджень 2017 року».

22 листопада 2017 року

Методичний семінар на кафедрі міжнародного бізнесу та економічної теорії

22 листопада 2017 року на кафедрі міжнародного бізнесу та економічної теорії відбудеться методичний семінар «Рекомендації щодо ліцензування освітньої діяльності з підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Міжнародний бізнес"»

21 листопада 2017 року

Лекція професора маркетингу Швейцарської школи бізнесу та готельного менеджменту Магді Аталли

21 листопада 2017 року у Каразінському університеті за ініціативи факультету МЕВ та ТБ і кафедри туристичного бізнесу та країнознавства відбудеться інтерактивний захід з питань підвищення ефективності працевлаштування випускників: «Кар’єра в індустрії гостинності: як отримати роботу своєї мрії».

17 листопада 2017 року

Методичний семінар «Особливості організації та проведення практик студентів факультету»

17 листопада 2017 року відбудеться методичний семінар «Особливості організації та проведення практик студентів факультету».

17 листопада 2017 року

Святкування 213-ої річниці від дня заснування університету

17 листопада 2017 року в університеті відбудуться заходи з нагоди 213-ої річниці від дня заснування Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

16 листопада 2017 року

Перше засідання English Speaking Club

16 листопада на факультеті МЕВ та ТБ відбудеться перше засідання English Speaking Club на тему “Personal development. Opportunities and difficulties.Яндекс.Метрика