RSS FeedАнонси

28 лютого 2020 року

Збори трудового колективу факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу про надання згоди ректору на призначення декана факультету

28 лютого 2020 року відбудуться збори трудового колективу факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу про надання згоди ректору на призначення деканом факультету кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Валерія Володимировича Рєзнікова.

26 лютого 2020 року

Лекція від Леоніда Семеновича Липовецького «Хватит....! Потребляйте осознанно!»

26 лютого 2020 року в Каразінському університеті відбудеться лекція від Леоніда Семеновича Липовецького «Хватит....! Потребляйте осознанно!».

25 лютого 2020 року

Лекція від випускника факультету Михайла Ігнатьєва «Особливості діяльності сучасної митної служби України»

25 лютого 2020 року в Каразінському університеті відбудеться лекція від випускника факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, головного державного інспектора юридичного відділу Волинської митниці ДФС Михайла Ігнатьєва на тему «Особливості діяльності сучасної митної служби України».

13 лютого 2020 року

Засідання Вченої ради факультету щодо розгляду кандидатур на посаду декана факультету

13 лютого 2020 року відбудеться засідання Вченої ради факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу щодо розгляду кандидатур на посаду декана факультету.

12 лютого 2020 року

Презентація компанії “UTA”

12 лютого 2020 року відбудеться презентація компанії “UTA”.

11 лютого 2020 року

Тренінг від компанії «Ernst & Young Global Limited» (EY)

11 лютого 2020 року на факультеті МЕВ та ТБ відбудеться тренінг від компанії «Ernst & Young Global Limited» (EY) — однієї з найкращих роботодавців світу.

9 лютого 2020 року

День відкритих дверей: університет запрошує

9 лютого 2020 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

7 лютого 2020 року

Науково-методичний семінар для викладачів та аспірантів «Забезпечення академічної доброчесності»

7 лютого 2020 року на факультеті МЕВ та ТБ відбудеться науково-методичний семінар «Забезпечення академічної доброчесності».

20 грудня 2019 року

Тренінг «Практика фондів регіонального розвитку ЄС та процес підприємницького відкриття у стратегіях смарт-спеціалізації»

19–20 грудня 2019 року в Каразінському університеті в межах модуля Жана Моне «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0» (611674-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE), який реалізується на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, пройде тренінг «Практика фондів регіонального розвитку ЄС та процес підприємницького відкриття у стратегіях смарт-спеціалізації» (“The practice of the EU regional development funds and entrepreneurial discovery process in the Smart Specialisation Strategies”).

10 грудня 2019 року

Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті»

10 грудня 2019 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна в межах реалізації проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури ЄС відбудеться ІІ Науково-практичний круглий стіл «Європейська дипломатія у XXІ столітті».Яндекс.Метрика