RSS FeedАнонси

29 листопада 2022 року

Зустріч з представниками Національного банку України

29 листопада 2022 року відбудеться онлайн-зустріч з представниками Національного банку України.

16 жовтня 2022 року

ІІ етап стипендіальної програми для студентів від DAAD

Запрошуємо студентів освітніх програм «Міжнародна електронна комерція», «Готельно-ресторанна справа» та «Міжнародний бізнес» взяти участь у програмі «Ukraine digital: ensuring academic success in times of Crisis».

15 жовтня 2022 року

Відкрита лекція Максима Онацького

Шановний професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та всі бажаючі. Запрошуємо Вас на відкриту лекцію доцента кафедри туристичного бізнесу та країнознавства Максима Онацького.

14 жовтня 2022 року

Відкрита лекція Ганни Панасенко

Шановний професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та всі бажаючі. Запрошуємо Вас на відкриту лекцію доцентки кафедри туристичного бізнесу та країнознавства Ганни Панасенко.

7 жовтня 2022 року

Відкрита лекція Яни Білецької

Шановний професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та всі бажаючі. Запрошуємо Вас на відкриту лекцію з дисципліни «Інноваційні технології здорового харчування».

3 жовтня 2022 року

Онлайн-посвята в першокурсники

Каразінський університет запрошує студентів-першокурсників долучитися до великої родини!

15 вересня 2022 року

Стипендіальна програма «Ukraine digital: ensuring academic success in times of Crisis»

Запрошуємо студентів освітніх програм «Міжнародна електронна комерція», «Готельно-ресторанна справа» та «Міжнародний бізнес» взяти участь у програмі «Ukraine digital: ensuring academic success in times of Crisis».

22 серпня 2022 року

Розпочато співпрацю з Університетом Йорка: курси для викладачів та студентів

У рамках партнерства Університету Йорка (Великобританія) та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбудуться безкоштовні курси на базі йоркського університетського кампусу в Греції:

29 липня 2022 року

День відкритих дверей на факультеті МЕВ та ТБ

Запрошуємо абітруєнтів долучитися до Дня відкритих дверей на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, який відбудеться 29 липня 2022 року.

11 травня 2022 року

Онлайн-лекція «Джерела фінансування інфраструктурних проєктів у Європейському Союзі»

11 травня 2022 року в Каразінському університеті відбудеться онлайн-лекція доктора Університету Ліннея (Швеція) Магнуса Віллессона на тему «Джерела фінансування інфраструктурних проєктів у Європейському Союзі».Яндекс.Метрика