RSS FeedАнонси

3 жовтня 2023 року

Відкрита лекція доцента Тетяни Парфіненко

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на відкриту лекцію доцента кафедри міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи Тетяни Парфіненко.

27 вересня 2023 року

Науково-практичний круглий стіл «Туризм та зелені інвестиції» з нагоди Всесвітнього дня туризму

Всесвітній день туризму – щорічне свято, яке відзначається 27 вересня, покликане підкреслити роль туризму в житті кожної людини та привернути увагу до значного його впливу на важливі соціально-економічні та політичні процеси, що відбуваються в суспільстві кожної держави-учасниці міжнародного туристичного обміну.

20 вересня 2023 року

Вебінари з бізнес-аналітики: №1 блокчейн-технології з Георгієм Ревякіним

Кафедра міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи в межах реалізації бакалаврської програми «Міжнародна електронна комерція» проведе серію вебінарів в сфері бізнес-аналітики: 5 тем, 5 експертів, 5 вебінарів.

23 червня 2023 року

Зустріч абітурієнтів та студентів з випускником Іваном Гев'юком

23 червня 2023 року відбудеться онлайн-зустріч абітурієнтів і студентів кафедри міжнародних відносин, міжнародної інформації та безпеки з випускником кафедри.

31 травня 2023 року

The Art of Hospitality: зустріч з Сюзанною Ледер, професоркою менеджменту і маркетингу в туризмі, Німеччина

31 травня в рамках проєкту «The Art of Hospitality» відбудеться зустріч-лекція з Сюзанною Ледер, професоркою менеджменту та маркетингу в туризмі Південнофестфальського університету прикладних наук (FH Südwestfalen), м. Мешеде, Німеччина.

26 травня 2023 року

Зустріч абітурієнтів з випускниками та студентами

26 травня 2023 року відбудеться онлайн-зустріч абітурієнтів та здобувачів освіти з випускниками та успішними студентами освітніх програм «Міжнародні відносини» й «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації».

9 травня 2023 року

Відкрита лекція доцента Аліни Шолом

Шановний професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та всі бажаючі. Запрошуємо Вас на відкриту лекцію доцента кафедри міжнародних економічних відносин імені Артура Голікова Аліни Шолом.

13 квітня 2023 року

Круглий стіл «Тайванське питання: дипломатичне врегулювання чи конфронтація»

13 квітня з ініціативи Студентського наукового товариства факультету відбудеться круглий стіл «Тайванське питання: дипломатичне врегулювання чи конфронтація».

12 квітня 2023 року

"The Art of Hospitality": зустріч з Юлією Косенко

12 квітня 2023 року з ініціативи кафедри туристичного бізнесу та країнознавства в рамках проєкту "The Art of Hospitality" відбудеться зустріч з Юлією Косенко.

12 квітня 2023 року

"IRTB Expertise": зустріч з Андрієм Ільєнком

12 квітня 2023 року у рамках проєкту "IRTB Expertise" відбудеться зустріч з Андрієм Ільєнком.