RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1112

11 липня 2016 року

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України: університет серед лідерів

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України: університет серед лідерів

Інформаційним ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України, учасниками якого цьогоріч стали 269 освітніх закладів.

За результатами рейтингу Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна посів другу сходинку. У двох підкатегоріях рейтингу, що включають топ-10 закладів із основного списку, Каразінський університет займає друге місце серед класичних університетів та перше — з-поміж вищих навчальних закладів східного регіону України, а також Харкова і Харківської області.

Ресурс послуговувався даними найбільш авторитетних серед експертів та засобів масової інформації національних й міжнародних рейтингів — «Топ-200 Україна», який бере до уваги індикатор прямого вимірювання, експертну оцінку якості підготовки випускників вищих навчальних закладів представниками роботодавців та академічного співтовариства, а також міжнародні наукометричні і веб-метричні дані; Scopus, який враховує кількість публікацій науковців та їх цитувань; Webometrics, що аналізує ступінь представлення діяльності університетів світу в інтернет-просторі.

Яндекс.Метрика