RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 146

6 вересня 2019 року

Скористайся Каразінським студентським спортивним безлімітом

Скористайся Каразінським студентським спортивним безлімітом

У Каразінському університеті значна увага приділяється спортивній та оздоровчій роботі зі студентами. Протягом навчання каразінці можуть безкоштовно займатися фітнес-аеробікою, баскетболом, волейболом, боксом, настільним тенісом та бадмінтоном, тенісом, футболом та мініфутболом, водним туризмом, пауерліфтингом, стрільбою з лука, скелелазінням, тхеквондо, кікбоксингом, шахами, фехтуванням, чирлідингом, відвідувати тренажерні зали. Вибір виду спорту здійснюється студентами за власними уподобаннями.

Вибір виду спорту здійснюється студентами за власними уподобаннями.

Щорічно в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбуваються студентські спортивні змагання, зокрема університетська Спартакіада з 12 видів спорту, змагання за Кубки студентського профкому, Кубок ректора з мініфутболу, спортивні змагання серед першокурсників. Для студентів, які мають спортивну підготовку, працюють спортивні секції.

Спортсмени-каразінці та збірні команди університету беруть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних студентських змаганнях, чемпіонатах України, Європи та світу, Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Каразінський університет запрошує студентів вдосконалити свою фізичну підготовленість, здоров’я та спортивну майстерність на спортивних об’єктах університету. Розклад занять розміщено на сайті кафедри фізичного виховання та спорту.

Яндекс.Метрика