RSS FeedКонференції

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 223

27 травня 2021 року

Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Антикризові заходи в готельно-ресторанному бізнесі та інфраструктурному розвитку України в умовах подолання наслідків COVID-19»

27 травня 2021 року в Каразінському університеті відбудеться Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Антикризові заходи в готельно-ресторанному бізнесі та інфраструктурному розвитку України в умовах подолання наслідків COVID–19».

Організатор заходу — кафедра міжнародної електронної комерції та готельно-ресторанної справи факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

Запланована робота трьох секційних засідань, присвячених різним проблемам, які є актуальними в сучасній економіці, медицині, харчових технологіях, менеджменті та історії: «Сучасні напрями розвитку готельно-ресторанного бізнесу Україні», «Перспективи розвитку міжнародної електронної комерції», а також «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасність та погляд у майбутнє», організована у межах реалізації проєкту Жана Моне, модуль “Infrastructure that have united Europe: Insights into the History, Recent Developments and Outlook for Capacities” (611665-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Початок заходу: о 13:00.

Пленарне засідання і секція «Інфраструктура, яка об’єднала Європу: історія, сучасність та погляд у майбутнє» відбудеться за посиланням.

Секція «Перспективи розвитку міжнародної електронної комерції» — за посиланням (Meeting-ID: 743 7030 9915, Password: 2020).

Секція «Сучасні напрями розвитку готельно-ресторанного бізнесу Україні» — за посиланням (FZuQT09 Meeting-ID: 891 6112 3164 Password: 3nttb5).

Програма заходу (PDF, 322 Kb)

Яндекс.Метрика