RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 591

20 листопада 2019 року

До уваги абітурієнтів! Додатковий набір на магістерські програми

Факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу оголошує додатковий набір студентів на магістерські програми за спеціальностями: 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (освітні програми: «Міжнародні відносини та регіональні студії: європеїстика», «Міжнародні відносини та регіональні студії: сходознавство», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародна інформаційна безпека», «Міжнародні комунікації»), 292 Міжнародні економічні відносини (освітні програми: «Міжнародні економічні відносини, «Міжнародний бізнес», «Міжнародна та європейська економічна інтеграція») за денною та заочною формами навчання, контракт.

Прийом заяв і документів триватиме з 7 жовтня до 20 листопада 2019 року.

Для вступу можна надати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови, отримані як під час основної і додаткової сесій ЄВІ 2019 року, так і спеціально організованої сесії ЄВІ, яка відбудеться 5 листопада 2019 року.

Реєстрація для участі у спецсесії ЄВІ триватиме протягом 7–15 жовтня 2019 року. Її вартість з особи — 495 грн. Ті, хто має диплом магістра/спеціаліста, можуть складати іспит з іноземної мови в університеті.

Проведення додаткових фахових вступних випробувань, фахових вступних випробувань і вступного випробування з іноземної мови (включно для вступників на основі ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) не пізніше 22 листопада 2019 року.

Контактна інформація

Телефон: +380 (67) 888-88-44

E-mail: vstup.irtb@karazin.ua

Яндекс.Метрика