RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 709

31 липня 2019 року

До уваги абітурієнтів! Освітньо-професійна програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» (перший курс)

Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна оголошено прийом на навчання за освітньо-професійною програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є унікальною освітньою програмою, яка призначена для підготовки фахівців для міжнародної інформаційної сфери і ідеально підходить для людей, які люблять подорожувати і працювати в різноманітному мовному середовищі. Освітня програма спрямована на підготовку високоосвічених фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності зі знанням двох іноземних мов, які можуть працювати у галузі міжнародних відносин, державного управління, в корпоративній та суспільній сферах, забезпечуючи інформаційну взаємодію та міжнародні комунікації з метою налагодження та розвитку зовнішніх зв’язків України з іншими державами.

Кар’єрні можливості. Глобальний розвиток людства призводить до становлення глобального інформаційного суспільства, однією з характерних рис якого є збільшення попиту на фахівців, які володіють декількома іноземними мовами, мають здібності та практичний досвід міжкультурної та міжнародної комунікації, володіють сучасними інформаційними і комунікаційними технологіями.

Саме для підготовки таких фахівців і слугує освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації», яка відкриває широкі можливості для майбутньої роботи і кар'єри у міжнародній інформаційній сфері. Якщо Ви вибираєте міжнародну кар'єру і плануєте працювати в державних структурах, приватному корпоративному секторі або суспільній сфері, ця освітня програма буде в нагоді і Ви обов’язково отримаєте широкий спектр можливостей для вибору напрямів своєї міжнародної кар'єри, які відповідають Вашим особистим інтересам і забезпечуються освітньою програмою (дипломатична служба, робота в корпоративному секторі, перекладацька діяльність, міжнародна журналістська діяльність та інші кар’єрні можливості).

Дипломатична служба. Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» може надати Вам можливість представляти нашу країну на міжнародній арені в якості представника зовнішньополітичного відомства або дипломатичної установи України закордоном. Інший можливий варіант — робота у дипломатичних представництвах інших країн світу або міжнародних організацій, які розташовані в Україні.

Корпоративні структури. Навчання за цією освітньою програмою може підготувати Вас до багатообіцяючої кар'єри у національних та міжнародних корпоративних структурах. Великі міжнародні корпорації потребують висококваліфікованих фахівців для здійснення міжнародної інформаційної діяльності та міжнародних комунікацій.

Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» може бути особливо корисною для абітурієнтів, які мають бажання володіти як найменше двома іноземними мовами для більш глибокого розуміння людей і культури різних країн, з якими може бути потреба працювати в майбутньому. Відповідно, дана освітня програма забезпечує можливість ефективно працювати у державних установах або приватних корпораціях в якості інформаційного аналітика-міжнародника.

Міжнародна журналістська діяльність. Для тих, хто любить писати есе, аналітичні статті або готувати репортажі, досліджуючи різні країни світу та взаємовідносини між ними, навчання за освітньою програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» дасть можливості кар'єрного росту в сфері міжнародної журналістської діяльності. Якщо Ви вирішите працювати в цій сфері, проживаючи у власній країні або за кордоном, Ви зможете використати свої знання з міжнародної інформації та міжнародних комунікацій для ефективної роботи в якості журналіста-міжнародника, готуючи аналітичні публікації з різних аспектів міжнародних відносин.

Інші кар’єрні можливості. Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» відкриє для Вас багато інших дверей і дасть можливість вибрати інші шляхи розвитку своєї міжнародної кар'єри, такі як робота у сфері міжнародної реклами, засобах масової інформації або громадських організаціях.

Навчальний процес. Окрім обов’язкової гуманітарної та соціально-економічної підготовки, навчальний процес має чотири основні напрями фундаментальної, професійної та практичної підготовки, гармонійне поєднання яких забезпечує високу професійну кваліфікацію майбутнього інформаційного аналітика-міжнародника: підготовка у сфері міжнародних відносин, інформаційно-аналітична підготовка, підготовка у сфері сучасних інформаційних та комунікаційних технологій і мовна підготовка.

Мовній підготовці студентів приділяється особлива увага. Більш ніж 2500 академічних годин відводиться для опанування двох іноземних мов: англійської як основної іноземної мови та німецької, французької, італійської або іспанської як другої іноземної мови. Також, студентам надається можливість факультативного вивчення китайської мови. З цією метою в університеті сумісно з Аньхойським університетом (Китай) створено китайський мовно-культурний центр «Інститут Конфуція», який має курси китайської мови та мовний клуб, надає можливість для мовної практики з носіями китайської мови, а також для стажування та навчання в Китаї.

Практична підготовка. З метою закріплення здобутих знань, навичок та вмінь значна увага спрямована на практичну професійно-орієнтовану підготовку студентів, яка передбачає проведення низки навчальних та виробничих практик: комп’ютерної, виробничої (за фахом) та перекладацької. Крім того, факультативно передбачені тижневі закордонні дипломатичні стажування студентів в рамках Єврошколи «Італія: мистецтво культурної дипломатії» (м. Рим) та «Угорщина: досвід Вишеградської групи в ЄС» (м. Будапешт), які проводяться за сприяння Міністерства закордонних справ України та Посольств Угорщини і Італії в Україні з метою практичної підготовки нової генерації майбутніх фахівців-міжнародників.

Перелік конкурсних предметів (ваговий коефіцієнт):

  • українська мова та література (0,2);
  • іноземна мова (0,4);
  • історія України або математика (0,3).

Більш детальну інформацію про освітню програму можна отримати за посиланням.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу, 3-й поверх.
Контактна особа: доцент Харченко Ігор Михайлович
Телефон: +38 (067) 57-66-321
E-mail: kharchenko@karazin.ua

Яндекс.Метрика