Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу


Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу засновано у березні 2009 року при факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу. Головною метою центру є здійснення організаційно-координаційних функцій з підготовки фахівців у галузі туристичного бізнесу. Діяльність центру направлена на дослідження та моніторинг внутрішнього і міжнародного туристичного ринку для пошуку партнерів у галузі практичної підготовки фахівців з туристичного бізнесу; базова підготовка студентів до проходження практики на провідних вітчизняних та закордонних об’єктах туристичної індустрії.

Так з 2009 по 2015 рік центр здійснював підготовку студентів 2-3 курсів для проходження практики в туристичній компанії «Tez Tour» у Туреччині, зокрема на Анталійському узбережжі, надаваючи можливість студентам набути практичних навичок діяльності в галузі міжнародного туризму. У 2015 році студенти проходили практику на об’єктах готельного та туристичного профілю в Туреччині в готелях «Club Hotel Belpinar» (регіон Кемер) та «Maritin Pine Beach» (регіон Бєлєк), де студенти набували практичного досвіду в сфері їх подальшої професійної діяльності для формування професійних навичок та умінь.

Наразі центр надає можливість студентам проходити практику в компанії «Tan Tur Turizm Seyahat A.Ş.» у Туреччині на посаді гіда-трансфермена, шоп-гіда та супервайзера.

Центр співпрацює з факультетом міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу та факультетом геології, географії, рекреації і туризму. Детальніше про центр→

Яндекс.Метрика