Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу


Організаційно-інформаційний центр туристичного бізнесу засновано у березні 2009 року. Він є структурним підрозділом Інституту економіки і міжнародних відносин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, який створено при факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу. Головною метою центру є здійснення організаційно-координаційних функцій з підготовки фахівців у галузі туристичного бізнесу в університеті.

Центр здійснює базову підготовку студентів 2–3 курсів для навчання в туристичній компанії «Tez Tour» у Туреччині, зокрема на Анталійському узбережжі. Разом з компанією «Tez Tour» центр надає можливість студентам набути практичних навичок діяльності в галузі міжнародного туризму.

Центр співпрацює з факультетом міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та факультетом торгівлі, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

Детальніше про центр→

Яндекс.Метрика