Освітня програма / Спеціалізація «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації»


 • Галузь знань: 29 «Міжнародні відносини».
 • Спеціальність: 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».
 • Освітня програма (спеціалізація): «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації»
 • Рівень вищої освіти: бакалавр
 • Кваліфікація: бакалавр з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій (з міжнародної інформації та міжнародних комунікацій).

 • Адреса: 61022, м. Харків, майдан Свободи 6, третій поверх
 • Телефони: +38 (057) 707-55-54, +38 (057) 705-10-59, +38 (057) 707-51-60
 • Контактна особа: Харченко Ігор Михайлович, +38 (067) 57-66-321, kharchenko@karazin.ua

Пам'ятка абітурієнту


Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна оголошено прийом на навчання за освітньої програмою «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації».

Освітня програма є аналогом відомої освітньої програми «International communications», яка визнається в сучасному світі надзвичайно важливою для розвитку інформаційного суспільства і пропонується такими визнаними університетами світу, як City University London та Leeds Beckett University (Велика Британія), Hanze University of Applied Sciences (Нідерланди), International University of Language and Media (Італія), New Bulgarian University (Болгарія), Vilnius University (Литва), Boston University (США), University of Nottingham Ningbo China (Китай) та іншими. Для України, яка конче потребує професійних зусиль у сфері розвитку національного інформаційного простору та ефективного позиціювання національних інтересів України у міжнародному інформаційному просторі, підготовка фахівців саме за даною освітньою програмою є вкрай актуальною і нагально необхідною.

Освітня програма «Міжнародна інформація та міжнародні комунікації» є унікальною програмою, яка призначена для підготовки фахівців для роботи в міжнародній інформаційній сфері і ідеально підходить для людей, які люблять подорожувати і працювати в різноманітному мовному середовищі. Програма спрямована на підготовку високоосвічених фахівців з інформаційно-аналітичної діяльності зі знанням якнайменше двох іноземних мов, які можуть працювати у галузі міжнародних відносин, державного управління, в корпоративній та суспільній сферах, забезпечуючи інформаційну взаємодію та міжнародні комунікації з метою налагодження та розвитку зовнішньополітичних, зовнішньоекономічних та культурних зв’язків України з іншими державами.

Презентація освітньої програми

Освітня програма в соцмережі

Дипломатичне стажування студентів за програмою Єврошколи «Італія: мистецтво культурної дипломатії», Рим, 21-25 березня 2016 року
переглянути→

Дипломатичне стажування студентів за програмою Єврошколи «Угорщина: досвід Вишеградської групи в ЄС», Будапешт, 3-9 жовтня 2015 року
переглянути→


Перелік конкурсних предметів (ваговий коефіцієнт / мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі):

 1. Українська мова та література (0,2 / 100)
 2. Історія України (0,3 / 110)
 3. Іноземна мова або Географія (0,4 / 110)
Яндекс.Метрика