Куратори академічних груп


Спеціальність «Міжнародні економічні відносини»


МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ


Група Куратор
УО-11 Бунін Сергій Володимирович
УО-12 Таран Антон Юрійович
УО-21 Чичина Ольга Андрііївна
УО-22 Марченко Іван Сергійович
УО-31 Шолом Аліна Сергіївна
УО-32 Шуба Марина Володимирівна
УО-41 Коваленко Роман Сергійович
УО-42 Панкова Юлія Михайлівна
УО-43 Рєзніков Валерій Володимирович
УЄІ-51 Казакова Надія Артурівна
УО-51 Григорова-Беренда Лариса Іванівна
УО-52 Григорова-Беренда Лариса Іванівна
УО-61 Ханова Олена Вячеславівна
УО-62 Касьян Світлана Анатоліївна

МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИКА І МИТНА СПРАВА


Група Куратор
УЛМ-11 Глазкова Анна Сергіївна
УЛМ-21 Макарчук Катерина Олексіївна

МІЖНАРОДНИЙ БІЗНЕС


Група Куратор
УМБ-11 Тимошенков Ігор Владиславович
УМБ-21 Лєгостаєва Олена Олександрівна
УМБ-31 Дерід Ірина Олександрівна
УМБ-41 Шердякова Тетяна Євгенівна
УМБ-42 Соболєва Марія Володимирівна
УМБ-51 Кондратенко Наталя Дмитрівна

МІЖНАРОДНІ ФІНАНСИ


Група Куратор
УМФ-11 Балюк Олена Олександрівна

Спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»


МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ / МІЖНАРОДНА ІНФОРМАЦІЯ ТА МІЖНАРОДНІ КОМУНІКАЦІЇ


Група Куратор
УМІ-11 Солових Євгенія Миколаївна
УМІ-12 Солових Євгенія Миколаївна
УМІ-21 Федорова Ганна Юріївна
УМІ-22 Федорова Ганна Юріївна
УМІ-31 Застава Ірина Валентинівна
УМІ-32 Застава Ірина Валентинівна
УМІ-41 Шамраєва Валентина Михайлівна
УМІБ-51 Харченко Ігор Михайлович
УМІК-52 Харченко Ігор Михайлович
УМІ-61 Новікова Людмила Вікторівна

МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ


Група Куратор
УМВ-11 Доценко Олена Михайлівна
УМВ-12 Доценко Олена Михайлівна
УМВ-13 Доценко Олена Михайлівна

КРАЇНОЗНАВСТВО / МІЖНАРОДНІ ВІДНОСИНИ ТА РЕГІОНАЛЬНІ СТУДІЇ


Група Куратор
УК-11 Баранова Валерія Вадимівна
УК-21 Панасенко Ганна Сергіївна
УК-22 Гапоненко Ганна Ігорівна
УК-31 Панасенко Ганна Сергіївна
УК-32 Грицак Юрій Петрович
УК-41 Шамара Ірина Миколаївна
УК-42 Онацький Максим Юрійович
УК-51 Подлєпіна Поліна Олександрівна
УК-52 Подлєпіна Поліна Олександрівна

Спеціальність «Туризм»


ТУРИЗМ


Група Куратор
УТ-11 Посохов Іван Сергійович
УТ-12 Аксьонова Наталія Володимирівна
УТ-21 Перепелиця Анна Сергіївна
УТ-22 Бойко Олена Віталіївна
УТ-31 Юрченко Світлана Олексіївна
УТ-32 Євтушенко Олена Віталіївна
УТ-41 Данько Наталя Іванівна
УТ-42 Данько Наталя Іванівна
УТ-51 Чуйко Андрій Миколайович
УТ-61 Чуйко Андрій Миколайович

Спеціальність «Готельно-ресторанна справа»


ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА


Група Куратор
УГР-11 Гуслєв Андрій Павлович
УГР-12 Гуслєв Андрій Павлович
УГР-21 Довгаль Георгій Володимирович
УГР-22 Довгаль Георгій Володимирович
УГР-31 Більовська Ольга Олександрівна
УГР-41 Сідоров Михайло Вадимович

Спеціальність «Міжнародне право»


МІЖНАРОДНЕ ПРАВО


Група Куратор
УП-41 Григоренко Яна Олександрівна
УП-42 Григоренко Яна Олександрівна

Яндекс.Метрика