RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 158

11 вересня 2018 року

До уваги першокурсників! Спортивне життя в університеті

До уваги першокурсників! Спортивне життя в університеті

У Каразінському університеті значна увага приділяється спортивній підготовці студентів.

Протягом навчання каразінці можуть безкоштовно займатися аеробікою, баскетболом, волейболом, боксом, настільним тенісом та бадмінтоном, тенісом, футболом та міні-футболом, легкою атлетикою, водним туризмом, стрільбою з лука, скелелазінням, тхеквондо, кікбоксингом, шахами, фехтуванням, відвідувати тренажерні зали. Вибір виду спорту здійснюється студентами за власними уподобаннями.

Щорічно в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбуваються студентські спортивні змагання, зокрема університетська спартакіада з 12 видів спорту, змагання за Кубки студентського профкому, Кубок ректора з міні-футболу, першість університету серед першокурсників. Для студентів, які мають спортивну підготовку, працюють спортивні секції.

Спортсмени-каразінці та збірні команди університету беруть участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних студентських змаганнях, чемпіонатах України, Європи та світу, Олімпійських та Паралімпійських іграх.

Каразінський університет запрошує студентів вдосконалити власну фізичну підготовку, здоров’я та спортивну майстерність на власних спортивних об’єктах.

Яндекс.Метрика