RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 537

1 серпня 2018 року

Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на денну та заочну форми навчання (перший курс)

Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на денну та заочну форми навчання (перший курс)

Абітурієнтам, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення, необхідно виконати вимоги для зарахування — до 18:00 6 серпня 2018 року.

У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна завершився прийом документів на денну та заочну форми навчання за державним замовленням.

Оприлюднено списки рекомендованих до зарахування на навчання за державним замовленням.

Абітурієнтам, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення, необхідно виконати вимоги для зарахування — до 18:00 6 серпня 2018 року: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, підписаний друкований варіант власної заяви на вступ (в разі подання документів в електронній формі заява роздруковується приймальною комісією) та, за необхідності, інші документи, передбачені Правилами прийому 2018 року, до приймальної комісії університету.

Вступники з числа рекомендованих, які вчасно не подали оригінали документів до приймальної комісії, втрачають право на навчання за державним замовленням.

Зарахування абітурієнтів на денну та заочну форми навчання на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться 7 серпня 2018 року.

Яндекс.Метрика