RSS FeedНовини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 269

26 червня 2017 року

Урочистий випуск студентів–2017

Урочистий випуск студентів–2017

У Каразінському університеті відбувся урочистий випуск студентів, який розпочався традиційною ходою: щасливі та натхненні випускники, одягнені у мантії та конфедератки, пройшли Садом імені Тараса Шевченка від університету до ХНАТОБУ під супровід духового оркестру.

У театрі з вітальним словом до випускників звернувся ректор, академік Віль Бакіров: «Харківський університет за роки свого існування випустив величезну кількість вихованців, серед яких чимало людей, які своїми здобутками і талантами уславлюють не тільки вітчизняну, але й світову науку й освіту. Сьогодні і ви долучаєтеся до цієї славетної когорти випускників Каразінського університету. Наш університет відрізняє неповторна аура, культ науки, просвіти, толерантності, демократизму. У вас попереду непрості сторінки життя, адже ви вступаєте у складний і невизначений світ, де все швидко змінюється. Вам буде необхідно постійно навчатися, оволодівати новими знаннями. Бажаю вам ставити перед собою високі цілі й впевнено їх досягати».

Із словами вітання виступила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, відзначивши, що випускники Каразінського є одними з найфаховіших, найпідготовленіших та найбажаніших у будь-якій сфері діяльності.

Привітав каразінців і президент Асоціації випускників університету, академік Володимир Семиноженко, побажавши випускникам скористатися усіма можливостями сучасної епохи, завжди вірити у перемогу та будувати величну Україну.

У рамках святкування було вручено медалі за відмінне навчання, видатні досягнення у науковій діяльності та активну участь у громадському житті кращим випускникам усіх факультетів університету.

Завершилися урочистості святковим концертом за участю творчих колективів й студентів університету.

Вітаємо вихованців Каразінського університету! Бажаємо наснаги, втілення найзаповітніших мрій та реалізації життєвих цілей!

Яндекс.Метрика