Вітання

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 372

27 вересня 2016 року

Вітаємо студентів і викладачів факультету МЕВ та ТБ зі Всесвітнім днем туризму!

 Вітаємо студентів і викладачів факультету МЕВ та ТБ зі Всесвітнім днем туризму!

Саме 27 вересня 1980 року цей день почала відзначати Всесвітня туристична організація (ВТО) Об’єднаних Націй. Зазначимо, що в жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристичної організації, а згодом представники нашої держави увійшли до Виконавчої ради ВТО.

Мета цього Дня — підвищення ролі туризму в межах міжнародного співтовариства і продемонструвати, як він впливає на соціальні, культурні, політичні та економічні цінності по всьому світу.

У 2016 та 2017 роках відповідно Таїланд і Катар були обрані офіційними приймаючими країнами для Всесвітнього дня туризму на 21-й Генеральній асамблеї ВТО ООН в Медельїні, Колумбія (17 вересня 2015).

Тема Всесвітнього дня туризму у 2016 року — «Туризм для всіх — посилення загальної доступності», а в 2017 році — «Сталий туризм — інструмент для розвитку».

Вітаємо студентів і викладачів факультету, а також усіх любителів незабутніх мандрівок, наповнених цікавим спілкуванням, яскравими емоціями та унікальним досвідом і бажаємо успіхів, а також розширювати горизонти!

Яндекс.Метрика