RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 33

4 жовтня 2018 року

Презентація проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС»

4 жовтня 2018 року в Каразінському університеті відбудеться презентація проекту Модуль Жана Моне «Зовнішня політика ЄС», що реалізовуватиметься за фінансової підтримки Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської комісії на факультеті міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу протягом 2018–2021 років.

Проект передбачає запровадження навчального курсу «Зовнішня політика ЄС» (120 академічних годин лекційних та семінарських занять) за участі викладацького складу університету та іноземних викладачів з Італії, Фінляндії, Німеччини та Швейцарії.

Початок заходу: о 12:00

Місце проведення: майдан Свободи, 6, північний корпус університету, 2-й поверх, ауд. 234

Вхід вільний. Запрошуємо всіх охочих.

Довідково. Програма імені Жана Моне — це одна з освітніх програм Європейського Союзу, метою якої є підвищення рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції шляхом стимулювання викладання, дослідної діяльності з європейської інтеграції, зокрема відносин ЄС з іншими країнами, а також міжособистісного та міжкультурного діалогу в цілому. Програма покликана активізувати євроінтеграційний дискурс, поширювати ідеї об’єднаної Європи та залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних проектів. Детальна інформація про програму за посиланням.

Яндекс.Метрика