RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 205

7 жовтня 2018 року

Фінансовий курс-практикум від фахівців компанії Філіп Морріс “Real life of finance”

В Каразінському університеті проходитиме фінансовий курс-практикум від провідних фахівців компанії Філіп Морріс “Real life of finance.

До участі запрошуються студенти 4–6 курсів університету, які володіють англійською мовою.

Курс дозволить отримати навички і знання, необхідні для роботи у фінансовому відділі міжнародної компанії, потрапити на програми старту кар’єри у Філіп Морріс Україна, попрактикувати ділову англійську мову.

Заняття проходитимуть щочетверга протягом 11 жовтня – 29 листопада, з 12:00 до 13:40.

Курс містить 8 занять за такими тематиками: «Загальний огляд фінансової організації (структура, функції, розподіл обов’язків). Внутрішній контроль», «Бухгалтерський облік та фінансова звітність», «Податкове та митне законодавство», «Відділ казначейства», «Виробничі фінанси», «Бюджетування», «Управління персоналом (функції відділу персоналу, розрахунок заробітної плати тощо)», «Бізнес-стратегія і бізнес-планування».

Кожне заняття включає інтерактивну дискусію та бізнес-кейс.

Оцінювання відбуватиметься за такими складовими: відвідуваність занять, активність на них, запитання, а також практичні завдання і тести, кожне з яких дорівнюватиме 20%. За результатами курсу кращі студенти отримають можливість потрапити на програми старту кар’єри у Філіп Морріс Україна.

Реєстрація: до 7 жовтня 2018 року.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету.

Яндекс.Метрика