RSS FeedАнонси

 • Поделиться в VK
 • Поделиться в Facebook
 • Поделиться в Google+
 • Поделиться в Twitter
 • Количество просмотров 2035

30 серпня 2018 року

До уваги вступників до магістратури (оновлено)

Відбіркова комісія факультету для прийому на навчання для здобуття ступеня магістра працює: з 14 травня по 5 червня 2018 року; з 2 липня по 23 серпня 2018 року.


Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини» за всіма формами навчання на основі ступеня вищої освіти бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста:

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови розпочинається 14 травня та закінчується о 18.00 годині 05 червня. Місце реєстрації для вступників на спеціальності факультету – майдан Свободи, 6, північний корпус університету, ліве крило, 3 поверх, ауд. 378, щодня, крім офіційних вихідних, з 10-00 години до 15-00.

ПОРЯДОК організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням Організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році розміщений за посиланням.

Перелік документів для реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови:

 1. документ, що посвідчує особу;
 2. облікова картка платника податків вступника;
 3. документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) або довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, видана за місцем навчання для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань;
 4. 2 кольорових фото 3х4.
 • складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 14 травня та закінчується 31 травня 2018 року (розклад вступних випробувань та консультацій до них);
 • прийом заяв і документів розпочинається 02 липня і закінчується 09 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, і 26 липня для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування;
 • основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 11 липня 2018 року (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти);
 • фахові вступні випробування проводяться з 02 липня по 29 липня 2018 року;
 • надання рекомендацій для зарахування за державним замовленням – до 13 серпня 2018 року;
 • виконання вимог Правил прийому до зарахування – до 18.00 години 18 серпня 2018 року;
 • наказ про зарахування за держзамовленням видається до 12.00 години 20 серпня 2018 року;
 • наказ про зарахування за контрактом (на місця за кошти фізичних та /або юридичних осіб) видається не пізніше 28 серпня 2018 року.

Вступники подають заяви до Приймальної комісії тільки в паперовій формі.

Конкурсний відбір для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 292 «Міжнародні економічні відносини» здійснюється за результатами вступних випробувань: у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахових вступних випробувань. Оцінки з англійської, німецької, французької та іспанської мов приймаються лише з результатів єдиного вступного іспиту 2018 року.

Для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями факультету конкурсний бал розраховується за формулою:

Конкурсний бал (КБ) = П1+П2+П3, де

 • П1 – оцінка єдиного вступного іспиту з іноземної мови,
 • П2 – оцінка фахового вступного випробування (додаток 3) за шкалою від 100 до 200 балів,
 • П3 – середній бал за 100-бальною шкалою додатка до диплома бакалавра з урахуванням усіх оцінок за чотирирівневою шкалою оцінювання (екзаменаційних оцінок),указаних у додатку, і з округленням до сотих частин бала, помножений на 0.2.

Вступник допускається до участі у конкурсному відборі для зарахування на навчання, якщо оцінка фахового вступного випробування складає не менше 150 балів.

Особа, яка вступає до університету для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра чи магістра, здобутих за іншою спеціальністю, допускається до участі у конкурсному відборі за умови успішного складання додаткового вступного випробування (додаток 3 Правил прийому) за дворівневою шкалою оцінювання «склав/не склав».

Програми вступних випробувань розміщені за посиланням.

Яндекс.Метрика