RSS FeedАнонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 382

1 серпня 2017 року

До уваги абітурієнтів! Вперше в Україні: освітня програма «Міжнародні фінанси»

Каразінський університет – перший серед українських вишів, що оголошує набір на навчання за освітньою програмою «Міжнародні фінанси». «Якщо хочеш бути багатим, будь фінансово грамотним», – зазначав Роберт Кійосакі, тож скористайся можливістю першим в нашій країні отримати диплом бакалавра з міжнародних фінансів.

Фінансист – одна з найпрестижніших професій у світі. Основне завдання фінансиста – примножити капітал. Такі фахівці необхідні і інвестиційним фондам, і банкам, і біржам, і страховим компаніям, і звичайним підприємствам, і гігантським транснаціональним корпораціям, і органам місцевого та державного управління. При цьому, фінансист може обрати певний напрямок: податки, страхування, інвестиційна діяльність, фінансове планування та звітність, управління корпоративними фінансами тощо.

Фінансист-міжнародник – це фахівець, що розуміється на міжнародних економічних відносинах, основах міжнародного бізнесу та володіє знаннями та вміннями у сфері міжнародних фінансів. Здобуваючи освіту у Каразінському університеті, ви отримаєте знання з кількох іноземних мов: понад 1800 академічних годин відводиться для опанування англійської мови як основної та німецької або французької як другої іноземної, також є можливість вивчати китайську мову.

Міжнародні фінанси – нова для України, але популярна у світі освітня програма. Її вивчають у таких всесвітньо відомих університетах: Frankfurt University of Applied Science, Southern Taiwan University of Science and Technology, University of Denver, Berlin School of Economics and Law.

Як зазначав Бенджамін Франклін, інвестиції у знання завжди дають найбільший прибуток, тож зроби внесок у своє майбутнє – вивчай міжнародні фінанси у Каразінському університеті, який авторитетним британським виданням у рейтингу QS World University Rankings визнано найкращим українським вишем.

Сертифікати ЗНО, потрібні для вступу:

  1. Українська мова та література (від 100 балів, коефіцієнт - 0,2)
  2. Математика (від 110 балів, коефіцієнт - 0,3)
  3. Іноземна мова або Географія (від 110 балів, коефіцієнт - 0,4)

Атестат про здобуття середньої освіти – коефіцієнт - 0,1

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 4, ауд. 3-78, міжнародного бізнесу та економічної теорії
Телефон: +38 (057) 707-53-51
Контактні особи: Дерід Ірина Олександрівна, (097) 153-16-90
Кондратенко Наталя Дмитрівна, (050) 976-36-94
E-mail: ec_teor@karazin.ua

Яндекс.Метрика